Parametry

Popis produktu

Client Evo 3.15
Jak sám pan Giuseppe Zingali říká "použít pro sérii Client slovo reprosoustavy je velice obtížné". Tyto klenoty, které jsou po zvukové stránce a svým zpracováním spíše uměleckým dílem, jsou vrcholem produkce Zingali. Hudba znějící z těchto reprosoustav není pouze uměleckým dílem, ale technickým zázrakem jehož výsledkem je reprodukce, která je téměř ztělesněním živé hudby, kterou vám s téměř stoprocentní jistotou nemohou nabídnout konkurenční reprosoustavy s klasickou konvenční technologií.

Modely z nejvyšší série Client jsou ztělesněním všech předností, které jsou definovány u nižších sérií avšak dotažených do nejvyšší možné dokonalosti.

Dynamický rozsah, kterým reprosoustavy ze série Client disponují a díky kterému je reprodukce téměř živá je doslova bezkonkurenční. Za touto skutečností stojí tlakový reproduktor a patentovaný dřevěný horn omniray. Série Client je ztělesněním těžko uvěřitelného prostoru, tonální vyváženosti, dynamického rozsahu a excelentně vykresleného detailu každého nástroje na hudební scéně. Není divu, že díky těmto fenomenálním schopnostem si je zvolil do své rezidence např. Paul McCartney.

Stejně jako ostatní série i série Client Name Evo přichází s novým konstrukčním vylepšením. Nový kabinet s vyvedeným basreflexem do spodní části ozvučnice a tlakový měnič nové generace nabízí excelentní pojetí prostoru a jeho hloubky včetně vykreslení veškerých detailů. Nová série Client name Evo zachovala patentovaný hornový reproduktor kruhového profilu, osazený tlakovým reproduktorem.

Popis reprosoustav
Model Client Evo 3.15 je prostředním modelem série Client Evo a svými rozměry se řadí mezi opravdu monumentální reprosoustavy. Svým tvarem a velikostí ukazuje, že se opravdu jedna o umělecké dílo. S rozměry 1350 cm na výšku 520 cm na šířku a 600 cm do hloubky spolu s vestavěným patentovaným hornovým reproduktorrem o velikosti 15 palců, tento model právem patří do referenční série. Samozřejmě nejde pouze o rozměr a bytelnost kabinetu, který je tradičně zpracován do nejmenšího detailu, ale především o 15 palcový patentovaný hornový reproduktor s tlakovým měničem, který nejen že dokáže vykreslit prostorovou scénu jen těžko uvěřitelným způsobem, ale celá reprosoustava vládne schopností vdechnout reprodukci život!

Client Evo 1.15 rozšiřuje excelentní zvukové vlastnosti menšího modelu a dosahuje hlubší a širší reprodukce hudby a současně je dosaženo lepší tonální vyváženosti!

Série Client Evo se od své rodinné série Client Name Evo rozlišuje zcela přepracovanou topologií zapojení jednotlivých měničů systémem d´appolito, což má vliv na lepší směrovou charakteristiku. Větších změn však bylo dosaženo díky lepšímu rozložení kmitočtového spektra vzhledem k posunutí mezních kmitočtů jednotlivých reproduktorů. Především se posunul mezní kmitočet patnácti palcového hornu, který je umístěný uprostřed mezi reproduktory a je osazen tlakovým reproduktorem o velikosti 44mm a udává citlivost celé reprosoustavy 96db. Posunutím mezního kmitočtu hornového reproduktoru směrem nahoru, přebírá práci nižších středů a vyšších basů deseti palcový reproduktor s kmitací civkou 64mm, který je umístěný nad hornovým reproduktorem. O nejnižší kmitočty se stará basový patnácti palcový reproduktor s kmitací cívkou 75mm umístěný pod hornovým reproduktorem, který dosahuje hranice 30 Hz.

Nová topologie reprosoustavy série Client Evo, navazuje na vynikající hudební vlastnosti série Client Name Evo a přináší tak další pohled na fenomenální vlastnosti reprosoustav z rodiny Zingali.

Díky přepracovanému basreflexu, který je vyveden do podlahy, nemá reprosoustava problém s umístěním blíže ke zdi, což je při takové velikosti velkou výhodou. Kabinet včetně patnácti palcového hornu je prvotřídně zpracovaný a nabízí se v různých exkluzivních povrchových úpravách včetně přiznaného masivního dřeva mořeného do různého odstínu a lakovaného do vysokého lesku, díky čemuž se tyto reprosoustavy velice rychle stanou luxusní součástí prostoru. Prvotřídní je ovšem zvuková reprodukce a schopnost těchto reprosoustav přenášet hudební obraz do prostoru.

Při poslechu těchto reprosoustav je více než jasné, že se jedná o umělecké dílo spojující fenomenální schránku se stejně fenomenální reprodukcí. Hudba znějící z těchto reproduktorů je téměř živou hudbou, jako žádná jiná, kterou jste dosud mohli slyšet. Průzračnost, plasticita, a syté, hutné a přesné basy.

S citlivosti 96 db se tato reprosoustava stává opravdovou referenční reprosoustavou která poskytuje široký zvukový obraz s excelentní hloubkou. Predevším se však celá reprodukce a holografický vytvořená zvuková scéna nese v extrémním éterickém podání, díky které prostorová scéna není pouze před vámi, ale je všude okolo vás. Celý vjem prostorové scény je podtržen excelentní mikrodynamikou, čistotou a vykresleností každého detailu, který má své přesné místo. I přesto, že každá informace která je v nahrávce obsažena má v reprodukci své místo a je velice přesně až analyticky vykreslena s excelentní dynamikou dynamikou, si reprosoustavy Client Evo udržují vysoce muzikální projev.

Mohutný pevný bas pracuje zcela vyrovnaně a bez námahy a to i v těch nejsložitějších pasážích. Akustický tlak, který dokážou tyto reprosoustavy vytvořit, podtrhují dojem živého vystoupení. Reprodukce je posazená do reálného zvukového obrazu, obohacená o nadhled, vyrovnanost a schopnost v podstatně širším a hlubším zvukovém obrazu kontrolovat každý nástroj, který se v tom daném okamžiku objeví na scéně.

Emoce, emoce a zase jen emoce. Model Client Evo 3.15 stejně tak jako ostatní modely z dílny Giuseppe Zingaliho, dokazuje, že emoce a celkový prožitek z hudby je pro tohoto konstruktéra alfou a omegou. Reprodukce, má velice reálný obraz živé reprodukce a nabízí emocionální prožitek téměř bez žádného zabarvení. Jednoduše řečeno, reprosoustavy zní jako nástroj a jsou odrazem záměru konstruktéra, který je stvořil právě proto, aby jako hudební nástroj hrály!

K dosažení věrohodného zvuku a využití 100% potenciálu těchto reprosoustav je třeba mít opravdu kvalitní audio řetězec. Díky vysoké citlivosti reprosoustav tyto reprosoustav nepotřebují žádný výkon, ale opravdu kvalitní komponenty.

Série Client Evo je výsledkem výzkumu a nepřetržitého vývoje na kterém Giuseppe Zingali pracuje od roku 1986 na který současně navazuje i technologicky. Těžko se bude hledat reprosustava takových zvukových kvalit, jakou za svou cenu představuje model Client Evo, která je téměř ztělesněním živé hudby. Jak je u všech modelů Zingali zvykem, kvalita tohoto výrobku a jeho výsledná zvuková kvalita dosahuje již takové dokonalosti, že je téměř nemožné pro klasickou konvenční technologii, kterou disponují konkurenční reprosoustavy ji překonat.

Kabinet je vyroben z MDF desky a hornový nátrubek je vždy z masivu Kanadského topolu stejně tak čelní strana a zadní strana, která je mořena do požadovaného odstínu.

Nabízí se také varianta "Custom" což znamená, že si zákazník může vymyslet jakýkoli barevný odstín či kombinaci barev a laků.

Jak bylo již naznačeno, při prvním poslechu těchto reprosoustav je ihned rozpoznatelný charakteristický přínos hornového reproduktoru. Hornový reproduktor hraje čistě, bez zbytečného zabarvení. S větší obnažeností, plastičností a s daleko větší lehkostí a přirozeností než jiné reprosoustavy. S hlubokými basy a jistými středy. Bez ztenčování způsobeného omezením některých výškových frekvencí. Celkový zvuk je plný a bohatý na všechny detaily. Prostorová scéna je holograficky vykreslena a vtahuje posluchače do zvukové scény, která se před ním utváří.

Přesvědčte se sami, proč lidé, kteří si oblíbili značku Zingali, neuvažují o žádné změně. To je nejlepší reklama, jakou si firma může přát.

Barevné provedení:
Série Home Monitor je dostupná v mnoha barevných kombinacích:

Varianta standard:
Kabinet: černý nebo bílý saténový mat
Hornový nátrubek: ve stejném odstínu jako kabinet.
(popřípadě různé kombinace již zmíněných matných laků)

Varianta lesk:
Kabinet: černý piano lak nebo bílý lesk.
Hornový nátrubek: černý saténový mat, bílý mat, bílá perleť nebo piano lesk.
-Kombinace různých laků.

Vrianta plus:
Kabinet vždy nabízí čelní a zadní stranu z dřevěného masivu mořeného do odstínu dle výběru zákazníka (Třešeň, ořech, přírodní)
Horn: dle výběru z matných nebo lesklých laků

U každé série Zingali se současně nabízí "Custom" zákazník si za příplatek může zvolit barevné provedení dle své představy. Díky nejvyspělejší lakovně v Evropě, není pro firmu Zingali vytvořit jakýkoli barevný odstín, který bude vždy špičkově proveden.

Technologie Omniray ®
Tato reprosoustava obsahuje patentovaný dřevěný hornový reproduktor Omniray, vyvinutý výzkumníky firmy Zingali. Omniray ® Horn je charakteristická součást všech produktů Zingali, která umožňuje nejvyšší kvalitu zvukové reprodukce - díky použitému druhu materiálu a přesně vyfrézovanému tvaru dokáže dokonale reprodukovat hudbu podobně jako hudební nástroj. Je to jeden z nejdůležitějších prvků celé schránky reproduktoru.

Série: