Řada Client Name Evo je klenotem společnosti Zingali a představuje vrchol technologické inovace, kterých bylo dosaženo za více než dvacet let činnosti společnosti. Termín "reprosoustava" je omezený a nedokáže vyjádřit tento skvost. Client Name Evo je skutečné "umělecké dílo" a to nejen z estetického hlediska. To je maximální výraz know-how společnosti Zingali, pokud jde o design a zvuk. Dřevěná skříň je kontinuální křivka, bez vnitřních rohů, což umožňuje odstranit statické zvukové vlny na nízkých frekvencích. Nejvíce ze všeho však Client Name Evo nabízí zážitek z poslechu.

Omniray horn v několika průměrech 12, 15 nebo 21 palců, v závislosti na modelu, poskytuje maximální úroveň vyzáření zvuku v prostoru. Pocit, že zvuk nevychází ze dvou samostatných reproduktorů, ale je přirozeně se vyskytující v poslechovém prostředí. Reprodukce zvuku je každým coulem srovnatelná s živým koncertem nebo živou hudbou jako takovou.

Nový kabinet reprosoustav Client Name obsahuje taktéž nový systém Zingali Tuning Port, což umožňuje jejich flexibilnější umístění v poslechové místnosti.

Ceník Zingali Client Name Evo 1.15
Označení mat lesk přiznané dřevo
Client Evo 1.15 959.000,- 1.000.000,- 1.100.000,-
Přihlásit se k odběru RSS - Client Name Evo