Parametry

Popis produktu

Client Name Evo 1.12
Jak sám pan Giuseppe Zingali říká "použít pro sérii Client slovo reprosoustavy je velice obtížné". Tyto klenoty, které jsou po zvukové stránce a svým zpracováním spíše uměleckým dílem, jsou vrcholem produkce Zingali. Hudba znějící z těchto reprosoustav není pouze uměleckým dílem, ale technickým zázrakem jehož výsledkem je reprodukce, která je téměř ztělesněním živé hudby, kterou vám s téměř stoprocentní jistotou nemohou nabídnout konkurenční reprosoustavy s klasickou konvenční technologií.

Modely z nejvyšší série Client jsou ztělesněním všech předností, které jsou definovány u nižších sérií avšak dotažených do nejvyšší možné dokonalosti.

Dynamický rozsah, kterým reprosoustavy ze série Client disponují a díky kterému je reprodukce téměř živá je doslova bezkonkurenční. Za touto skutečností stojí tlakový reproduktor a patentovaný dřevěný horn omniray. Série Client je ztělesněním těžko uvěřitelného prostoru, tonální vyváženosti, dynamického rozsahu a excelentně vykresleného detailu každého nástroje na hudební scéně. Není divu, že díky těmto fenomenálním schopnostem si je zvolil do své rezidence např. Paul McCartney.

Stejně jako ostatní série i série Client Name Evo přichází s novým konstrukčním vylepšením. Nový kabinet s vyvedeným basreflexem do spodní části ozvučnice a tlakový měnič nové generace nabízí excelentní pojetí prostoru a jeho hloubky včetně vykreslení veškerých detailů. Nová série Client name Evo zachovala patentovaný hornový reproduktor kruhového profilu, osazený tlakovým reproduktorem.

Popis reprosoustav
Model Client Name Evo 1.15 je prostředním modelem série Client Name. Tento model dosahuje podstatě větších rozměrů než jeho menší sourozenec a svými rozměry jak kabinetu tak hornového nátrubku představuje vrchol hudební dokonalosti. Svým tvarem a velikostí ukazuje, že se opravdu jedna o umělecké dílo. S rozměry 1120 cm na výšku 520 cm na šířku a 730 cm do hloubky spolu s vestavěným patentovaným hornovým reproduktorem o velikosti 15 palců, tento model právem patří do referenční série. Samozřejmě nejde pouze o rozměr a bytelnost kabinetu, který je tradičně zpracován do nejmenšího detailu, ale především o 15 palcový patentovaný hornový reproduktor s tlakovým měničem, který nejen že dokáže vykreslit prostorovou scénu jen těžko uvěřitelným způsobem, ale celá reprosoustava vládne schopností vdechnout reprodukci život!

Díky přepracovanému basreflexu, který je vyveden do podlahy, nemá reprosoustava problém s umístěním blíže ke zdi, což je při takové velikosti velkou výhodou. Kabinet včetně dvanáctipalcového hornu je prvotřídně zpracovaný a nabízí se v různých exkluzivních povrchových úpravách včetně přiznaného masivního dřeva mořeného do různého odstínu a lakovaného do vysokého lesku, díky čemuž se tyto reprosoustavy velice rychle stanou luxusní součástí prostoru. Prvotřídní je ovšem zvuková reprodukce a schopnost těchto reprosoustav přenášet hudební obraz do prostoru.

Při poslechu těchto reprosoustav je více než jasné, že se jedná o umělecké dílo spojující fenomenální schránku se stejně fenomenální reprodukcí. Hudba znějící z těchto reproduktorů je téměř živou hudbou, jako žádná jiná, kterou jste dosud mohli slyšet. Průzračnost, plasticita, a syté, hutné a přesné basy.

S citlivosti 97 db se tato reprosoustava stává opravdovou referenční reprosoustavou. Patnáctipalcový patentovaný hornový nátrubek omniray kruhového tvaru, který je osazen tlakovým měničem o rozměru 44 mm, tvoří nejen extrémně široký zvukový obraz s excelentní hloubkou, ale především se celá reprodukce a holografický vytvořená zvuková scéna nese v extrémním vzdušném podání, díky které prostorová scéna není pouze před vámi, ale je všude okolo vás. Celý vjem prostorové scény je podtržen excelentní mikrodynamikou, čistotou a vykresleností každého detailu, který má své přesné místo. I přesto, že každá informace která je v nahrávce obsažena má v reprodukci své místo a je velice přesně až analyticky vykreslena s excelentní dynamikou dynamikou, si reprosoustavy Client Name Evo udržují velice muzikální projev.

Mohutný pevný bas pracuje zcela vyrovnaně a bez námahy a to i v těch nejsložitějších pasážích. Akustický tlak, který dokážou tyto reprosoustavy vytvořit, podtrhují dojem živého vystoupení. Reprodukce je posazená do reálného zvukového obrazu, obohacená o nadhled, vyrovnanost a schopnost v podstatně širším a hlubším zvukovém obrazu kontrolovat každý nástroj, který se v tom daném okamžiku objeví na scéně.

Od svého menšího sourozence se posouvá ještě dál v tonální vyváženosti. Větší horn umožňuje dosažení mnohem nižšího mezního kmitočtu a tím se snadněji napojí spodní pásmo, které jde ještě o poznání níže. Větší horna také umožňuje dosažení většího prostoru a obrazové hloubky a tím také posouvá už tak fenomenální vlastnosti menšího modelu Client name 1.12

Emoce, emoce a zase jen emoce. Model Client Name Evo 1.12 stejně tak jako ostatní modely z dílny Giuseppe Zingaliho, dokazuje, že emoce a celkový prožitek z hudby je pro tohoto konstruktéra alfou a omegou. Reprodukce, má velice reálný obraz živé reprodukce a nabízí emocionální prožitky téměř bez žádného zabarvení. Jednoduše řečeno, reprosoustavy zní jako nástroj a jsou odrazem záměru konstruktéra, který je stvořil právě proto, aby jako hudební nástroj hrály!

K dosažení věrohodného zvuku a využití 100% potenciálu těchto reprosoustav je třeba mít opravdu kvalitní audio řetězec. Díky vysoké citlivosti reprosoustav tyto reprosoustav nepotřebují žádný výkon, ale opravdu kvalitní komponenty.

Model Client Name Evo 1.12 je výsledkem výzkumu a nepřetržitého vývoje na kterém Giuseppe Zingali pracuje od roku 1986. Těžko se bude hledat reprosustava takových zvukových kvalit, jakou za svou cenu představuje model Client Name Evo 1.12, která je téměř ztělesněním živé hudby. Jak je u všech modelů Zingali zvykem, kvalita tohoto výrobku a jeho výsledná zvuková kvalita dosahuje již takové dokonalosti, že je téměř nemožné pro klasickou konvenční technologii, kterou disponují konkurenční reprosoustavy ji překonat.

Basreflexový otvor se přesunul ze zadní stěny do podlahy ozvučnice. Toto nové řešení umožňuje lepší manipulaci reprosoustav v místnosti. Umožňuje je blíže postavit k zadní stěně, aniž by nejnižší kmitočty utrpěly jakoukoli ztrátu či úbytek. Naopak, celé spodní pásmo ještě více zpevnilo a basy, kterými byly reprosoustavy Zingali vždy velice dobře vybavené se ještě více zpřesnily. Reprodukce nejnižšího pásma u modelu série Client Name Evo 1.15 je posazena na 32 Hz. Vzhledem k rozměrům ozvučnice je zcela zřejmé, že tato reprosoustava bez problému disponuje podáním těch nejnižších kmitočtů. O tuto práci se stará jeden patnáctipalcový basový měnič s kmitací cívkou 76 mm.

Kabinet je vyroben z MDF desky a hornový nátrubek je vždy z masivu Kanadského topolu stejně tak čelní strana a zadní strana, která je mořena do požadovaného odstínu.

Nabízí se také varianta "Custom" což znamená, že si zákazník může vymyslet jakýkoli barevný odstín či kombinaci barev a laků.

Kabinet reprosoustav nemá obdélníkový půdorys ale pro lepší eliminací stojatých vln se bočnice postupně dozadu zužují. Tvarem ozvučnice tak navazuje na předchozí sérii Client Name. Nové série Zingali již nemají masivní podstavce, ale díky nutnosti prostoru pro basreflex ve spodní části kabinetu, stojí na luxusních nožičkách, které lemují pravou a levou stranu kabinetu a jsou ve stejném barevném provedení jako kabinet. Celá reprosoustava je ještě k tomu postavena na hrotech. Na přední straně reprosoustav, těsně nad zemí je umístěno logo výrobce. Další logo ve tvaru hornu je otištěno v samotném hornovém nátrubku (omniray technology).
Ze zadní strany jsou umístěny Bi-wire reproterminály.

Jak bylo již naznačeno, při prvním poslechu těchto reprosoustav je ihned rozpoznatelný charakteristický přínos hornového reproduktoru. Hornový reproduktor hraje čistě, bez zbytečného zabarvení. S větší obnažeností, plastičností a s daleko větší lehkostí a přirozeností než jiné reprosoustavy. S hlubokými basy a jistými středy. Bez ztenčování způsobeného omezením některých výškových frekvencí. Celkový zvuk je plný a bohatý na všechny detaily. Prostorová scéna je holograficky vykreslena a vtahuje posluchače do zvukové scény, která se před ním utváří.

Přesvědčte se sami, proč lidé, kteří si oblíbili značku Zingali, neuvažují o žádné změně. To je nejlepší reklama, jakou si firma může přát.

Barevné provedení:
Série Home Monitor je dostupná v mnoha barevných kombinacích:

Varianta standard:
Kabinet: černý nebo bílý saténový mat
Hornový nátrubek: ve stejném odstínu jako kabinet.
(popřípadě různé kombinace již zmíněných matných laků)

Varianta lesk:
Kabinet: černý piano lak nebo bílý lesk.
Hornový nátrubek: černý saténový mat, bílý mat, bílá perleť nebo piano lesk.
-Kombinace různých laků.

Vrianta plus:
Kabinet vždy nabízí čelní a zadní stranu z dřevěného masivu mořeného do odstínu dle výběru zákazníka (Třešeň, ořech, přírodní)
Horn: dle výběru z matných nebo lesklých laků

U každé série Zingali se současně nabízí "Custom" zákazník si za příplatek může zvolit barevné provedení dle své představy. Díky nejvyspělejší lakovně v Evropě, není problém pro firmu Zingali vytvořit jakýkoli barevný odstín, který bude vždy špičkově proveden.

Technologie Omniray ®
Tato reprosoustava obsahuje patentovaný dřevěný hornový reproduktor Omniray, vyvinutý výzkumníky firmy Zingali. Omniray ® Horn je charakteristická součást všech produktů Zingali, která umožňuje nejvyšší kvalitu zvukové reprodukce - díky použitému druhu materiálu a přesně vyfrézovanému tvaru dokáže dokonale reprodukovat hudbu podobně jako hudební nástroj. Je to jeden z nejdůležitějších prvků celé schránky reproduktoru.

Série: