Od samého začátku, kdy reprosoustavy Zingali vstoupily na trh highendových reprosoustav, sklidily reprosoustavy Zingali nespočet ocenění (např. prestižní ocenění COTY Awards, The best audio product - již od roku 1996 ! Celosvětově vysoce uznávaný japonský časopis STEREO SOUND - The best speakers of the year 2008 pro model Twenty a mnoho dalších). Jejich kvalitu oceňují nejen zájemci o nekompromisní reprodukci hudby,která mnohonásobně převyšuje jejich pořizovací hodnotu, ale také i ti, kteří pro svou práci nekompromisní kvalitu reprodukce vyžadují. Níže uvádíme pouze pár jmen, které si pro svou práci reprosoustavy Zingali zvolily.

Sony Music Studios Tokyo

Sony Music Studios Tokyo - Největší nahrávací studio na světě Sony Music v Tokiu, si díky nekompromisní zvukové kvalitě zvolilo monitory Zingali, které vystřídaly méně účinné a mnohonásobně dražší monitory Americké firmy JBL!

Herbie Hancock Studios

Herbert Jeffrey Hancock, známý spíše jako Herbie Hancock, (* 12. dubna 1940, Chicago, Illinois) je americký jazzový pianista a skladatel, desetinásobný držitel prestižní hudební ceny Grammy. Je jedním z nejdůležitějších a nejvlivnějších jazzových pianistů a skladatelů. Ve své hudbě kombinuje prvky rocku, funku, soulu a jazzu. Jako součást kvintetu Milese Davise pomohl změnit pojetí jazzové rytmiky a byl také jeden z těch, kteří začali hrát tzv. post-bop. Později byl jeden z prvních jazzových hudebníků, kteří experimentovali se syntetizátorem. I přes nesčetné experimenty (které nebyly vždy úspěšné) je jeho hudba často velmi melodická, přístupná širšímu publiku. Hancock napsal mnoho skladeb, které jdou napříč hudebními žánry, úspěch sklízel dokonce i u popově naladěného publika. Pro své pracovní účely a především díky hudební pravdě a muzikálnosti reprosoustav Zingali, zvolil reprosoustavy Zingali jakopracovní nástroj pro své studio.

Tina Turner Studios

Tina Turner (rocková babička), vlastním jménem Anna Mae Bullock (* 26. listopadu 1939, Nutbush, Tennessee, USA) je švýcarská rocková zpěvačka a herečka, jedna z nejpopulárnějších hvězd 80. let 20. století s charakteristickým chraplavým hlasem. Pro své studio si zvolila profesionální monitory Zingali!

Francis Ford Coppola

Francis Ford Coppola (* 7. dubna 1939 Detroit, Michigan, USA) je americký filmový scenárista, režisér a producent, bratr herečky Talie Shireové a strýc herce Nicolase Cage. Jeho dcera Sofia Coppola je úspěšnou herečkou, režisérkou a producentkou. Jak sám říká, "pro své pracovní účely jsem si vybral reprosoustavy Zingali, neboť jako jediné mi umožňují dostat naprosto věrohodnou zpětnou vazbu mých hudebních kompozicí". Pro nekompromisní monitoring svých hudebních soundtracků si nechal vybavit své profesionální domáci kino systémem OHC Zingali.

Paul McCartney

Sir James Paul McCartney MBE (* 18. června 1942 Liverpool) je britský hudebník, zpěvák a skladatel, bývalý člen skupiny The Beatles.Historie skupiny The Beatles začala v roce 1957, kdy se na pouti v anglickém Wooltonu Paul seznámil s Johnem Lennonem, který ho přivedl do skupiny Quarry Men jako kytaristu. Tímto okamžikem vzniká nejslavnější hudební spojení všech dob - Lennon/McCartney. Lennon a McCartney pak začínají spolupracovat na psaní písní, za první dva roky spolupráce jich napsali kolem jednoho sta. Veškerý volný čas trávili spolu a hráli na kytary. Paul ve škole prospíval velmi dobře, mluví německy i španělsky, ale dal přednost muzice a tak místo učení začal vystupovat se skupinou po Británii.
Paul McCartney si vybral do své rezidence v Londýně reprosoustavy Zingali ze série Client Name, které splňují jeho vysoké nároky na reprodukci hudby, současně jako hudebník oceňuje jejich řemeslné zpracování.

Sting

Sting - vlastním jménem Gordon Matthew Thomas Sumner, (* 2. října 1951), je anglický hudebník a občasný herec z Newcastle upon Tyne. Než se v roce 1985 vydal na sólovou dráhu, byl hlavním zpěvákem, skladatelem, a baskytaristou rockové skupiny sedmdesátých až osmdesátých let The Police. Hrál také postavu Feyda-Rauthy Harkonnena ve filmu Duna Davida Lynche. Pod názvem Broken music vydal Sting vlastní autobiografii. Pro své osobní a pro své pracovní účely si vybral reprosoustavy Zingali, Především však pro pracovní účely, kde využívá tak jako ostatní muzikanti fenomenálních vlastností reprosoustav Zingali!

Automobilka Porsche

Automobilka Porsche - Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG (zkráceně Porsche nebo Porsche AG), je německý výrobce sportovních aut, v současnosti (2013) je součástí koncernu Volkswagen. Automobilku založil roku 1931 vratislavický rodák Ferdinand Porsche. Porsche má pověst výrobce špičkových sportovních vozidel, která jsou navzdory svému vysokému výkonu spolehlivá a poddajná pro denní užití, a také vysoké výrobní kvality a životnosti. V květnu 2006 bylo Porsche oceněno prvním místem za nejprestižnější luxusní automobilovou značku Institutem Luxusu. Automobilka Porsche do svých vybraných modelů Porsche Carerra montuje systém Zingali pro nejlepší ozvučení svých vozů!