Zingali Zero Evo je vstupní úrovní a současně nejmladší sérií mezi reproduktory Zingali. Série Zingali Zero Evo obsahuje hlavní charakteristiku našich nejvyšších modelů a tím je hornový reproduktor s tlakovým - kompresním měničem. Série Zero je prestižní produkt s vynikajícím poměrem výkon cena! Pokud jde o technickou a zvukovou kvalitu, Série Zero využívá slavné Omniray technologie, a tím drží stejnou zvukovou High-end kvalitu, která je implementovaná i do nejvyšších modelových řad reproduktorů Zingali.

Série Zero Evo má nový kabinet, který vychází z koncepce mnohem vyššího modelu Twenty Evo, který je vybaven novou technologií Zingali Tuning Port, což umožňuje umístění reprosoustav do menších prostor a blíže k zadní stěně.
Zingali Zero Evo, je High-end profesionální produkt. Nabízí se široká škála povrchových úprav. Od bílého lesklého laku, matné saténové černé až po luxusní a fascinující černý klavírní lak. S luxusní povrchovou úpravou a moderními liniemi, je série Zingali Zero Evo nejen High-end komponentem v reprodukci zvuku, ale současně a zcela bez námahy zapadne do designového interiéru, kde podtrhne jedinečnost, která se snoubí se zvukovou dokonalostí.

Ceník Zingali Zero Evo
Označení mat lesk
Zero EVO Bookshelf 85.000- 90.000,-
Zero EVO Sei 121.000,- 135.000,-
Zero EVO Otto 150.000,- 175.000,-
Zero EVO Central 61.000,- 90.000,-
Zero EVO Sub. 45.000,- 58.000,-
Přihlásit se k odběru RSS - Zero Evo