Parametry

Popis produktu

Zingali Zero Evo je sice základní sérii, ale jak u reproduktorů Zingali bývá zvykem, to co je u některých výrobců high-end, je u Zingali stadard. Tak vysoko je posazena laťka těchto reprosoustav! Není divu, že reproduktory Zingali jsou ve své cenové třídě jednoduše nepřekonatelné.

"...poměrně velký a vysoce výkonný centrální reproduktor je tvořen dvěma středo-basovými měniči a šestipalcovým hornem ve spojení s kompresním měničem ... "

Zingali Central 2.6 je centrálním modelem ze série Zero Evo. Jedná se o centrální reproduktor, který se díky svým zvukovým vlastnostem stane zvukovou dominantou domácího kina. Reproduktor disponuje šesti palcovým hornem, díky kterému veškerá reprodukce hlasového spektra nabírá na prostoru a realitě reprodukovaného obrazu. Šestipalcový horn je tradičně osazen kompresním měničem nové generace. Reprodukce vokálů a hlasového spektra, která je v multi kanálovém režimu nejdůležitější vyniká svým dynamickým rozsahem, prostorem a otevřeností. Reprodukci nižšího pásma pomáhá basreflexová ozvučnice a dva středo-basové reproduktory a tak není o nízké kmitočty nouze. I velmi nízce položené vokály jako např. u Leonarda Cohena jsou excelentně přeneseny do prostoru s velkou dávkou emocí jak už to u Zingali reprosoustav bývá. Střední a vyšší pásmo je reprodukováno pomocí hornového reproduktoru a zde opět exceluje famózní dynamický rozsah, prostorová lokalizace, vykreslenost a mikro-dynamika hlasového spektra. Šesti palcový horn s kompresním měničem a citlivosti 92 db z tohoto modelu dělá prvotřídní centrální reproduktor.
Reprodukce je tonálně vyvážená s vynikající dynamikou, rozlišením, čistotou s neskutečně vykresleným detailem v prostoru. To vše Vás osloví od prvního momentu poslechu jakéhokoli koncertu nebo SACD 5.1 anebo DVD Audia.

Popis reprosoustavy
Tento poměrně velký, ale výkonný centrální reproduktor je tvořen dvěma středo-basovými měniči o průměru 170 mm s kmitací cívkou 39 mm, a dále je vybavena šestipalcovým hornem s kompresním měničem, který je umístěny uprostřed mezi středo-basovými reproduktory. Výkon tohoto centrálu činí 200 wattů. Oba basostředové reproduktory mají výkonné magnety a speciálně vyvinutou odolnou membránu, která je vyrobena ze zesílené papírové lepenky. Twenty Central 2.6 je schopen přehrávat frekvence od 35 do 20 kHz.

Jak bylo již naznačeno, při prvním poslechu těchto reprosoustav je ihned rozpoznatelný charakteristický přínos hornového reproduktoru. Hornový reproduktor hraje čistě, bez zbytečného zabarvení. S větší obnažeností, plastičností a s daleko větší lehkostí a přirozeností než jiné reprosoustavy. S hlubokými basy a jistými středy. Bez ztenčování způsobeného omezením některých výškových frekvencí. Celkový zvuk je plný a bohatý na všechny detaily.

Přesvědčte se sami, proč lidé, kteří si oblíbili značku Zingali, neuvažují o žádné změně. To je nejlepší reklama, jakou si firma může přát.

Barevné provedení:
Základní série Zero je dostupná v mnoha barevných kombinacích:

Varianta standard:
Kabinet černý nebo bílý mat + hornový nátrubek (přiznané dřevo) přírodní odstín Kanadského topolu, ořech, třešeň v matu nebo lesku
Varianta plus:
Kabinet černý piano lak nebo bílý lesk + hornový nátrubek (přiznané dřevo) přírodní odstín Kanadského topolu, ořech, třešeň v lesku

k barevnému provedení se nabízí stejné barevné provedení hornového nátrubku jako barevné provedení kabinetu.

U každé série Zingali se současně nabízí "Custom" jinak řečeno, zákazník si za příplatek může zvolit barevné provedení dle své představy. Díky nejvyspělejší lakovně v Evropě, není pro firmu Zingali vytvořit jakýkoli barevný odstín, který bude vždy špičkově proveden.

Technologie Omniray ®
Tato reprosoustava obsahuje patentovaný dřevěný hornový reproduktor Omniray, vyvinutý výzkumníky firmy Zingali. Omniray ® Horn je charakteristická součást všech produktů Zingali, která umožňuje nejvyšší kvalitu zvukové reprodukce - díky použitému druhu materiálu a přesně vyfrézovanému tvaru dokáže dokonale reprodukovat hudbu podobně jako hudební nástroj. Je to jeden z nejdůležitějších prvků celé schránky reproduktoru.

Série: