Parametry

Popis produktu

Zingali Zero Evo je sice základní sérii, ale jak u reproduktorů Zingali bývá zvykem, to co je u některých výrobců high-end, je u Zingali stadard. Tak vysoko je posazena laťka těchto reprosoustav! Není divu, že reproduktory Zingali jsou ve své cenové třídě jednoduše nepřekonatelné.

"...poměrně velký a vysoce výkonný surroundový reproduktor, který je tvořen dvěma středovými měniči a čtyřpalcovým hornem na který je napojen výškový reproduktor s měkkou kopulovitou membránou ... "

Zingali Surround je vysoce výkonnou surroundovou reprosoustavou doplňující sérii Zero Evo. Tento surroundový reproduktor umožňuje vytvořit plnohodnotný profesionální AV systém, který díky svým zvukovým vlastnostem umožňuje prožívat zvukovou část vašich koncertů a filmů v neskutečném rozsahu. Díky čtyřpalcovému hornovému reproduktoru a dvěma středovými reproduktory činí z této efektové reprosoustavy unikátní model, který těžko bude hledat konkurenci. Díky sofistikované konstrukci a patentovanému hornu omniray umožňuje jeho výsledná zvuková kvalita reprodukci multikanálových náhrávek o vysokém rozlišení jako SACD 5.1, popřípadě DVD Audio. Reproduktor disponuje čtyřpalcovým hornem, díky kterému veškerá reprodukce hlasového spektra a vyšších kmitočtů nabírá na prostoru a realitě reprodukovaného obrazu. Čtyřpalcový horn je v tomto případě osazen reproduktorem s měkkou kopulovitou kalotou, který můžeme vidět u vynikající outletové série Italy. Reprodukce vyniká svým dynamickým rozsahem, prostorem a otevřeností. Reprodukci nižšího pásma pomáhá basreflexová ozvučnice.

Popis reprosoustavy
Tento poměrně velký a výkonný surroundový reproduktor je tvořen dvěma středovými měniči o průměru 102 mm, a dále je vybaven čtyřpalcovým patentovaným hornem omniray, na který je napojen výškový reproduktor s kopulovou membránou, který je umístěny uprostřed mezi středo-basovými reproduktory. Výkon tohoto reproduktoru činí 50 wattů.

Jak bylo již naznačeno, při prvním poslechu těchto reprosoustav je ihned rozpoznatelný charakteristický přínos hornového reproduktoru. Hornový reproduktor hraje čistě, bez zbytečného zabarvení. S větší obnažeností, plastičností a s daleko větší lehkostí a přirozeností než jiné reprosoustavy. S hlubokými basy a jistými středy. Bez ztenčování způsobeného omezením některých výškových frekvencí. Celkový zvuk je plný a bohatý na všechny detaily.

Přesvědčte se sami, proč lidé, kteří si oblíbili značku Zingali, neuvažují o žádné změně. To je nejlepší reklama, jakou si firma může přát.

Barevné provedení:
Základní série Zero je dostupná v mnoha barevných kombinacích:

Varianta standard:
Kabinet černý nebo bílý mat + hornový nátrubek (přiznané dřevo) přírodní odstín Kanadského topolu, ořech, třešeň v matu nebo lesku
Varianta plus:
Kabinet černý piano lak nebo bílý lesk + hornový nátrubek (přiznané dřevo) přírodní odstín Kanadského topolu, ořech, třešeň v lesku

k barevnému provedení se nabízí stejné barevné provedení hornového nátrubku jako barevné provedení kabinetu.

U každé série Zingali se současně nabízí "Custom" jinak řečeno, zákazník si za příplatek může zvolit barevné provedení dle své představy. Díky nejvyspělejší lakovně v Evropě, není pro firmu Zingali vytvořit jakýkoli barevný odstín, který bude vždy špičkově proveden.

Technologie Omniray ®
Tato reprosoustava obsahuje patentovaný dřevěný hornový reproduktor Omniray, vyvinutý výzkumníky firmy Zingali. Omniray ® Horn je charakteristická součást všech produktů Zingali, která umožňuje nejvyšší kvalitu zvukové reprodukce - díky použitému druhu materiálu a přesně vyfrézovanému tvaru dokáže dokonale reprodukovat hudbu podobně jako hudební nástroj. Je to jeden z nejdůležitějších prvků celé schránky reproduktoru.

Série: