Parametry

Popis produktu

Zingali Zero Evo je sice základní sérii, ale jak u reproduktorů Zingali bývá zvykem, to co je u některých výrobců high-end, je u Zingali stadard. Tak vysoko je posazena laťka těchto reprosoustav! Není divu, že reproduktory Zingali jsou ve své cenové třídě jednoduše nepřekonatelné.

"Italy Sub je schopen pojmout a hrát frekvence od 30 do 160 Hz, navíc obsahuje komfortní nastavitelný filtr s nízkou propustí. "

Zingali Zero Sub je jediným modelem subwooferu ze série Zero Evo. Disponuje basovým reproduktorem o průměru 210 mm s kmitací cívkou 38 mm, dosahujícím výkonu až 100 W. Tento reproduktor má silný magnet a speciálně vyvinutou odolnou membránu, která snižuje setrvačnost. Je vyrobena ze zesílené papírové lepenky, trojitě skládané, což zaručuje vyšší tuhost reproduktoru oproti klasickým modelům. Italy Sub v sobě spojuje výhody designového provedení a nejnovějších technologií zpracování signálu nízkých kmitočtů. Je schopen pojmout a hrát frekvence od 30 do 160 Hz navíc obsahuje na tento rozsah ještě komfortní nastavitelný filtr s nízkou propustí.

Zpracování
Italy Sub vzhledově zapadá do celkové koncepce modelů série Zero Evo. Na první pohled zaujme svým přísně klasickým tvarem a basovým reproduktorem, který je umístěný na čelní straně. Pohledová strana je zajímavější o nožičky, které jsou tradičně ve stejném provedení jako u sloupových modelů. Ozvučnice je s basreflexem, který je vyveden do podlahy. Boční stěny jsou vyrobeny z MDF desek.

Přesvědčte se sami, proč lidé, kteří si oblíbili značku Zingali, neuvažují o žádné změně. To je nejlepší reklama, jakou si firma může přát.

Barevné provedení:
Základní série Zero je dostupná v mnoha barevných kombinacích:

Varianta standard:
Kabinet černý nebo bílý mat + hornový nátrubek (přiznané dřevo) přírodní odstín Kanadského topolu, ořech, třešeň v matu nebo lesku
Varianta plus:
Kabinet černý piano lak nebo bílý lesk + hornový nátrubek (přiznané dřevo) přírodní odstín Kanadského topolu, ořech, třešeň v lesku

k barevnému provedení se nabízí stejné barevné provedení hornového nátrubku jako barevné provedení kabinetu.

U každé série Zingali se současně nabízí "Custom" jinak řečeno, zákazník si za příplatek může zvolit barevné provedení dle své představy. Díky nejvyspělejší lakovně v Evropě, není pro firmu Zingali vytvořit jakýkoli barevný odstín, který bude vždy špičkově proveden.

Technologie Omniray ®
Tato reprosoustava obsahuje patentovaný dřevěný hornový reproduktor Omniray, vyvinutý výzkumníky firmy Zingali. Omniray ® Horn je charakteristická součást všech produktů Zingali, která umožňuje nejvyšší kvalitu zvukové reprodukce - díky použitému druhu materiálu a přesně vyfrézovanému tvaru dokáže dokonale reprodukovat hudbu podobně jako hudební nástroj. Je to jeden z nejdůležitějších prvků celé schránky reproduktoru.

Série: