Parametry

Popis produktu

Zingali Zero Evo je sice základní sérii, ale jak u reproduktorů Zingali bývá zvykem, to co je u některých výrobců high-end, je u Zingali stadard. Tak vysoko je posazena laťka těchto reprosoustav! Není divu, že reproduktory Zingali jsou ve své cenové třídě jednoduše nepřekonatelné.

Zingali Zero Sei je nejmenším sloupovým modelem ze série Zero Evo. Jeho rozměry ho předurčují do menších a středních místností, kde bude excelovat se svým šesti-palcovým hornem, který je osazený kompresním měničem nové generace. I přesto, že nejnižší basy jsou úlohou pro subwoofer, i tak dokáže tento model svým podáním nejnižších kmitočtů opravdu zaujmout.
Zdání klame... i přesto, že se jedná o nejmenší sloupový model, díky šesti-palcovému hornu a tlakovému - kompresnímu měniči s citlivostí 92 db, celé reprodukci vládne vynikající dynamika, rozlišení, čistota s neskutečně vykresleným detailem v prostoru. To vše Vás osloví od prvního momentu poslechu.

Emoce, emoce a zase jen emoce. Model Zero Sei, stejně tak jako vyšší modely, prezentuje ve své reprodukci opravdu emocionální představení a to bez zbytečného zabarvení. Jednoduše zni jako nástroj a to byste u takového modelu, za takovou cenu opravdu nečekali.

Popis výrobku

Celá série Zero Evo je výsledkem výzkumu a vývoje využívající dosažených zkušeností z veleúspěšné série Twenty. I přesto, že se jedná o základní modelovou řadu, obsahuje všechny konstrukční prvky, které jsou obsaženy i v těch nejvyšších modelových řadách reprosoustav Zingali. Série Zero Evo není pouze módním výstřelkem nebo doplněním konceptu Zingali o dostupnější modely. jedná se o sofistikovaně propracovanou sérii, která svou pořizovací cenu jednotlivých modelů, převyšuje svou reprodukcí mnohonásobně!

Zcela nově vyvinutý kabinet se zcela novým uspořádáním reproduktorů. Basreflexový otvor se přesunul ze zadní stěny do podlahy ozvučnice. Tohle nové řešení umožňuje lepší manipulaci reprosoustav v místnosti. U-možňuje je blíže postavit k zadní stěně, aniž by nejnižší kmitočty utrpěly jakoukoli ztrátu či úbytek. Naopak, celé spodní pásmo zpevnilo a basy, kterými reprosoustavy Zingali byly vždy velice dobře vybavené se ještě více zpřesnily.
Kabinet je vyroben z MDF desky a hornový nátrubek je vždy z masivu Kanadského topolu. Až u vyšších modelů se za příplatek nabízí varianta "plus", která nabízí čelní a zadní strany kabinetu v masivu Kanadského topolu. Jedná se o přiznané dřevo lakované do odstínu dle přání zákazníka.

Kabinet reprosoustav nemá obdélníkový půdorys ale pro lepší eliminací stojatých vln se bočnice postupně dozadu zužují. Tvarem ozvučnice tak navazuje na sérii Twenty. Nové série Zingali již nemají masivní podstavce, ale díky nutnosti prostoru pro basreflex ve spodní části kabinetu, stojí na luxusních nožičkách, které lemují pravou a levou stranu kabinetu a jsou ve stejném barevném provedení jako kabinet. Celá reprosoustava je ještě k tomu postavena na hrotech. Na přední straně reprosoustav, těsně nad zemí je umístěno logo výrobce. Další logo ve tvaru hornu je otištěno v samotném hornovém nátrubku (omniray technology).

Jak bylo již naznačeno, při prvním poslechu těchto reprosoustav je ihned rozpoznatelný charakteristický přínos hornového reproduktoru. Hornový reproduktor hraje čistě, bez zbytečného zabarvení. S větší obnažeností, plastičností a s daleko větší lehkostí a přirozeností než jiné reprosoustavy. S hlubokými basy a jistými středy. Bez ztenčování způsobeného omezením některých výškových frekvencí. Celkový zvuk je plný a bohatý na všechny detaily.

Přesvědčte se sami, proč lidé, kteří si oblíbili značku Zingali, neuvažují o žádné změně. To je nejlepší reklama, jakou si firma může přát.

Barevné provedení:
Základní série Zero je dostupná v mnoha barevných kombinacích:

Varianta standard:
Kabinet černý nebo bílý mat + hornový nátrubek (přiznané dřevo) přírodní odstín Kanadského topolu, ořech, třešeň v matu nebo lesku
Varianta plus:
Kabinet černý piano lak nebo bílý lesk + hornový nátrubek (přiznané dřevo) přírodní odstín Kanadského topolu, ořech, třešeň v lesku

k barevnému provedení se nabízí stejné barevné provedení hornového nátrubku jako barevné provedení kabinetu.

U každé série Zingali se současně nabízí "Custom" jinak řečeno, zákazník si za příplatek může zvolit barevné provedení dle své představy. Díky nejvyspělejší lakovně v Evropě, není pro firmu Zingali vytvořit jakýkoli barevný odstín, který bude vždy špičkově proveden.

Technologie Omniray ®
Tato reprosoustava obsahuje patentovaný dřevěný hornový reproduktor Omniray, vyvinutý výzkumníky firmy Zingali. Omniray ® Horn je charakteristická součást všech produktů Zingali, která umožňuje nejvyšší kvalitu zvukové reprodukce - díky použitému druhu materiálu a přesně vyfrézovanému tvaru dokáže dokonale reprodukovat hudbu podobně jako hudební nástroj. Je to jeden z nejdůležitějších prvků celé schránky reproduktoru.

Série: