Parametry

Popis produktu

Subwoofer 1.12
Série reproduktorů Zingali Home Monitor je zcela novou a unikátní sérii pro opravdové milovníky věrné reprodukce. Nový elipsovitý tvar hornu osazený kompresním měničem nové generace navazuje na profesionální sérii studiových monitorů, které díky své účinnosti byly umístěny v mnoha prestižních nahrávacích studiích.

Nyní s novým konstrukčním řešením přichází i řada Home Monitor, která staví na dlouhodobých zkušenostech a poznatcích, které byly dosaženy na již zmíněných profesionálních studiových monitorech a současně na mnohokrát oceněné sérii Twenty. Série Home Monitor nebyla postavena pouze za účelem vyplnit stupínek na žebříčku dokonalosti produktového portfolia výrobce, jak je tomu u jiných výrobců. Giuseppe Zingali své reprosoustavy staví tak, aby každý model a každá série byla svým způsobem ojedinělá a přinesla za svou cenu mnohem více, než si zákazník dokáže představit. Série Home monitor je postavena tak, aby byla z pohledu hudební charakteristiky nezaměnitelná! Celá série HM začíná na menších cenově dostupných modelech a končí co do velikosti honosnými sloupy o bezkonkurenčním zvukovém výkonu!

Díky elipsovitému tvaru hornu, dochází k lepšímu rozložení vyzařované energie. Snižuje se energie vyzařována směrem vzhůru - ke stropu a směrem dolů - k podlaze a současně nabírá na účinnosti ve vyzařování akustické energie na pravou a levou stranu. To má za následek získání mnohem větší prostorové scény a její hloubky. Současně díky usměrnění vyzařované energie a upravenému ustí hornu je dosaženo lepší vykreslenosti i těch nejjemnějších detailů v mikro-dynamice nástrojů a samozřejmě kompletně v celé reprodukci hudby. Prostorová scéna je lépe vykreslená, poslechem a pocitem více hmatatelná. Zvukový obraz má reálnější kontury a doslova vtahuje posluchače do děje, který se před ním vytvořil.

To není sen, to je realita, kterou poskytují reprosoustavy Zingali...

"Subwoofer HM 1.12 je schopen pojmout a hrát frekvence od 30 do 160 Hz, navíc obsahuje komfortní nastavitelný filtr s nízkou propustí. "

Popis reproduktoru
Subwoofer HM 1.12 je jediným dostupným modelem subwooferu z produkce Zingali. Disponuje dvanáctipalcovým basovým reproduktorem s kmitací cívkou 63 mm, dosahujícím výkonu až 500 W! Tento reproduktor má silný magnet a speciálně vyvinutou odolnou membránu, která snižuje setrvačnost. Je vyrobena ze zesílené papírové lepenky, trojitě skládané, což zaručuje vyšší tuhost reproduktoru oproti klasickým modelům. SUB HM 1.12 v sobě spojuje výhody designového provedení a nejnovějších technologií zpracování signálu nízkých kmitočtů. Je schopen pojmout a hrát frekvence od 30 do 160 Hz navíc obsahuje na tento rozsah ještě komfortní nastavitelný filtr s nízkou propustí.

SUB HM 1.12 vzhledově zapadá do celkové koncepce modelů série HM a na první pohled zaujme svými rozměry a basovým reproduktorem, který je umístěný na čelní straně. Pohledová strana je zajímavější o nožičky, které jsou tradičně ve stejném provedení jako u sloupových modelů. Bassreflexová ozvučnice nové generace směřuje otvor bassreflexu do podlahy. Jediný model subwooferu, který splní veškerá očekávání! Jeho podání nejnižších kmitočtů je naprosto excelentní a bezchybné. Díky propracovanému novému kabinetu obsahující dvanáctipalcový basový reproduktor a s citlivostí 94 db se tento SUB 1.12 stane jednoduše součástí referenčního multikanálového systému anebo bude excelentně sekundovat menším reprosoustavám ze série HM!

Přesvědčte se sami, proč lidé, kteří si oblíbili značku Zingali, neuvažují o žádné změně. To je nejlepší reklama, jakou si firma může přát.

Barevné provedení:
Série Home Monitor je dostupná v mnoha barevných kombinacích:

Varianta standard:
Kabinet: černý nebo bílý saténový mat
Hornový nátrubek: ve stejném odstínu jako kabinet.
(popřípadě různé kombinace již zmíněných matných laků)

Varianta lesk:
Kabinet: černý piano lak nebo bílý lesk.
Hornový nátrubek: černý saténový mat, bílý mat, bílá perleť nebo piano lesk.
-Kombinace různých laků.

Vrianta plus:
Kabinet vždy nabízí čelní a zadní stranu z dřevěného masivu mořeného do odstínu dle výběru zákazníka (Třešeň, ořech, přírodní)
Horn: dle výběru z matných nebo lesklých laků

U každé série Zingali se současně nabízí "Custom" zákazník si za příplatek může zvolit barevné provedení dle své představy. Díky nejvyspělejší lakovně v Evropě, není problém pro firmu Zingali vytvořit jakýkoli barevný odstín, který bude vždy špičkově proveden.

Technologie Omniray ®
Tato reprosoustava obsahuje patentovaný dřevěný hornový reproduktor Omniray, vyvinutý výzkumníky firmy Zingali. Omniray ® Horn je charakteristická součást všech produktů Zingali, která umožňuje nejvyšší kvalitu zvukové reprodukce - díky použitému druhu materiálu a přesně vyfrézovanému tvaru dokáže dokonale reprodukovat hudbu podobně jako hudební nástroj. Je to jeden z nejdůležitějších prvků celé schránky reproduktoru.

Série: