S využitím technologie Omniray na produktových řadách Zingali bylo na domácím trhu dosaženo vysokého úspěchu a to mělo za následek rozšíření na světové zahraniční trhy. Rozhodnutí padlo v březnu 1996. Prvním krokem bylo Japonsko. Giuseppe Zingali začal spolupracovat s distributory v audio profesionální oblasti a high-end audia a za pouhých šest měsíců působení na trhu, mu trh v Japonsku přinesl uznání prestižního Coty Award "96 / '97 (Audio komponenty roku) pro model Zingali 95-215 Studio Monitor. Jeho koncepci tvořil 15 palcový dřevěný Omniray horn a dva basové měniče o rozměru 380mm. Vše bylo uloženo do dřevěného kabinetu a celková váha jednoho monitoru činila 92kg

Tato cena byla udělena časopisem "Stereo Sound", který byl a stále je číslem jedna v Japonsku a současně jeden z nejvíce uznávaným časopisem audio na světě. To vzbudilo velký zájem japonské veřejnosti, která současně otevřela dveře do celého světa.

Během posledních několika let reproduktory Zingali našly místo u tisíců náročných audiofilů, hudebníků a hudebních profesionálů a jejich domácích studií a stejně tak i v prestižních nahrávacích studiích umístěných všude po světě. Mezi nimi je třeba zmínit Omnibus Studio, kde reproduktory Zingali vystřídaly méně účinné a přitom třikrát dražší systémy Americké firmy JBL nebo nové studio „Sony Music Studio“ v Tokiu je vybaveno monitory Zingali!

Mezi svědky špičkové kvality výrobků Zingali, se také řadí slavný ředitel Francis Ford Coppola, který si vybral HT systém od firmy Zingali do své Italské rezidence, nebo zpěvák Sting, který využívá Zingali ve svém domácím studiu a mnoho dalších…

Četné mezinárodní ocenění a uznání udělené reproduktorům Zingali v nejprestižnějších Hi-fi časopisech na světě, jsou konkrétním důkazem kvality reproduktorů Zingali a trvalé snahy konstruktéra Giuseppe Zingaliho o neustálé zlepšování kvality reprodukce zvuku, která již nyní takřka dosáhla dokonalosti.

Kdo by nepamatoval legendární "Butterfly", pravou zvukovou ikonu milovníků hudby z celého světa, nedostupné pro jejich provedení, velikost, hmotnost a cenu? Nebo mimořádný model Home Pro 9000? Overture série? Nebo štíhlá a krásná série Koloseum? Nemůžeme zapomenout na mnohokrát
oceněnou sérii Twenty, která v podstatě otevřela cestu k nejnovější řadě Evo ( Evo – Evolution) Nová série Zero Evo a Twenty Evo je vyhodnocený jako best model 2013.

V průběhu posledních 25 let, Giuseppe Zingali navrhl a vyrobil více než 85 modelů reprosoustav, určené pro různé zaměření, vždy však splňující nejvyšší kritéria pro zvuk a design, s bezkonkurenční přidanou hodnotou za svou cenu. Uznávaných opravdovými fanoušky hudby.

Přestože bylo dosaženo mnoho vynikajících cílů, Giuseppe Zingali neustále jde svou cestou k hlavnímu cíli a tím je nekompromisní kvalita. To očekávejte u každého reproduktoru Zingali, vždy a výhradně "Made in Italy".